חפשו אותנו בפייסבוק:
התקשרו עכשיו: 072-3719946

תאונות עבודה

האם נפגעתם במקום העבודה שלכם? בדרך אל העבודה או ממנה לביתכם? בכל המקרים הללו, יש לשקול הגשת  תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי ואף  הגשת  תביעה משפטית כנגד מקום עבודתכם וזאת על מנת לקבל פיצויים בגין הנזקים שנגרמו לכם.

משרד עורכי דין- אורית פז, עוסק רבות בתחום הנזיקין ועתיר ניסיון, אשר יעניק לכם את כל הייעוץ והליווי המשפטי הנדרש לכם.

הפגיעה בזמן העבודה יכולה לקרות לכל אחד מאתנו, ולא תמיד העניין קשור לאופי העבודה, רמת מסוכנותה ולרמת הזהירות שלנו. גם האנשים הזהירים ביותר, יכולים למצוא יום אחד במפתיע, שהם נפגעי תאונת עבודה.

בכל עת בה נפגעתם, עליכם לדעת כי באפשרותכם ואולי גם מחובתכם, להגיש תביעה כנגד ביטוח לאומי ואף לשקול תביעת רשלנות נגד מקום העבודה, וישנם גורמים נוספים אותם ניתן לתבוע בגין נושא זה, כל זאת באמצעות משרדנו המתמחה בתחום זה ועתיר ניסיון.

ראשית מעשה לאחר תאונת עבודה

מה עושים אחרי תאונת עבודה? קודם כל יש לבדוק האם זוהי אכן תאונת עבודה או לא. תאונות עבודה קורות במהלך העבודה, בדרך מהעבודה לבית ובדרך מהבית לעבודה. בנוסף, יש לבדוק באופן מידי מהו הנזק שנגרם לכם, עד כמה הוא חמור ומהן השלכותיו.

לקריאת מידע נוסף יש לקרוא את המאמר המדריך לנפגע עבודה – כל מה שאתה צריך לדעת.

תביעת הגורמים הרלוונטיים

מיד לאחר קרות תאונת עבודה, חשוב ביותר לפנות לעו"ד המתמחה בתחום ספציפי זה, כל זאת על מנת להגיש תביעה נגד ביטוח לאומי והגורמים הרלוונטים, אשר מטרתם לדאוג שתקבלו את הפיצויים המקסימלים המגיעים לכם. בתחום זה, משרד עורכי דין אורית פז , קצר הצלחות רבות, על פי מאפייני נזקי הגוף ועל פי חומרתם, נדע טוב יותר את מי לתבוע ומהם תנאי התביעה.

צרו עמנו קשר עוד היום לשם קבלת ייעוץ והערכת סיכויי תביעתכם 072-3970314

 

צור קשר לפגישת ייעוץ ללא התחייבות