חפשו אותנו בפייסבוק:
התקשרו עכשיו: 072-3719946

ביטוח לאומי

אורית פז, משרד עו"ד בעל ניסיון רב בייצוג מול המוסד לביטוח לאומי

כיום, הטיפול בתביעות ביטוח לאומי הפך קשה יותר מבעבר. החוקים הקיימים והתקנות שהותקנו מכוחם הנם רבים ומסורבלים מאוד, ומשתנים כמעט מדי שנה.

משרדנו  יודע היטב כיצד להתנהל מול מוסד זה, תוך הבנת מורכבותו והבירוקרטיה המאפיינת אותו.

משרד עו"ד אורית פז  הינו בעל ניסיון רב בתביעות ביטוח לאומי על ענפיו השונים והרבים.

משרדנו  מעניק ללקוחותיו את כל המידע והייעוץ הרלוונטיים לנושא אליו פנו, תוך התמצאות בחקיקה ובפסיקה הענפות והמורכבות הקיימות בביטוח לאומי. 

מדוע ההתמודדות מול הביטוח הלאומי כה מורכבת?

המוסד לביטוח לאומי הינו גוף ממשלתי מסועף ובירוקרטי, המשרת את כל אזרחי המדינה. עליו לבדוק היטב כל תביעה המוגשת אליו, שכן במהלך השנים התגלה שלא מעט אנשים מנסים להוציא מידיו זכויות, כספים או קצבאות שכלל לא מגיעים להם. מכיוון שכך, זהו מוסד חשדן,  גם אנשים אשר בהחלט זכאים לקבל קצבת נכות או כל קצבה אחרת המגיעה להם על פ חוק, עלולים ליפול בין הכיסאות ולא לממש את זכויותיהם.

מדוע להיעזר בשירותיו של עו"ד מול הביטוח הלאומי?

סביר להניח שהסיבה לכך שעליכם לשכור את שירותיו של עורך דין ביטוח לאומי איננה זרה לכם. זהו אחד מהמוסדות הממשלתיים הנוטים להציב קשיים רבים על אזרחים. אמנם אנו משלמים במהלך חיינו לא מעט כספים למוסד זה, אולם בבוא היום, כאשר מגיעים לנו כספים ממנו או קצבה, סיכויים רבים שנזדקק לסיועו של איש מקצוע על מנת לקבל את מה שמגיע לנו על פי חוק. כל זאת לא בטווח של שנים ולאחר סחבת מרובה, אלא בדרך יעילה, מהירה ומקצועית, מתוך ניסיוננו הרב והכרות עם החוק.

משרד עו"ד אורית פז בקי לא רק ברזי המשפט אלא  במהלך השנים נצבר גם לא מעט ידע רפואי, עקב ההסתמכות על חוות דעת של רופאים מומחים נטולי אינטרסים. משרדנו ייצג  אתכם נאמנה, ויעזור לכם לאורך כל הדרך עם מתן הנחיות מה לעשות וכיצד להתנהל על מנת לקבל את המגיע לכם. לניסיונו של עורך הדין, משקל רב במקרים הללו.

כיצד פועל משרדנו?

בכל עת בה נפגעתם פיזית או נפשית עקב תאונה, ונגרם לכם נזק אשר פוגע במהלך התקין של חייכם, או כי יש לכם עילה לקבל כספים מביטוח לאומי,  יהיה זה הכרחי לפנות אל משרדנו  אשר ידע היטב כיצד מתמודדים מול גוף בירוקרטי כה גדול על מנת לממש את זכויותיכם.

מוסד זה נוטה לא פעם, לדרוש מאתנו מסמכים רבים וניירת, שלא תמיד אנו יודעים היכן וממי להשיגם, ואכן ישנם אנשים שהמוסד הצליח להביא אותם עד לכדי הרמת ידיים וויתור על זכויותיהם. באמצעות משרדנו, תוכלו לנהל את התביעה מול הביטוח הלאומי בצורה מסודרת ומאורגנת עד שתקבלו את הכספים או הקצבה המגיעים לכם עפ"י חוק.

מגיע לכם כסף מהביטוח הלאומי? צרו עמנו קשר עוד היום!

אם מגיעים לכם אי אילו כספים מהמוסד לביטוח לאומי, בשל תאונה, פגיעה, מחלה או כל סיבה אחרת, ואתם נתקלים שוב ושוב באותו דפוס התנהלות אשר כל מטרתו הוא להקשות על חייכם ואולי גם למנוע מכם לקבל את הזכויות שלכם, צרו בהקדם קשר עם משרד עו"ד אורית פז , אנו נפעל למען זכויותיכם מתוך רגישות רבה והבנה למצב המיוחד אליו נקלעתם.

משרדנו בעל ניסיון רב בתביעות ביטוח לאומי על ענפיו השונים והרבים.

צוות המשרד מעניק ללקוחותיו את כל המידע והייעוץ הרלוונטיים לנושא אליו פנו, תוך התמצאות בחקיקה ובפסיקה הענפות והמורכבות הקיימות בביטוח לאומי.

לתאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות יש ליצור קשר למספר 072-3970314

צור קשר לפגישת ייעוץ ללא התחייבות