חפשו אותנו בפייסבוק:
התקשרו עכשיו: 072-3719946

תאונות דרכים

לדאבוננו הרב, תאונות דרכים הינן מחזה די נפוץ בארץ. אולם מאחורי הסטטיסטיקה הלא מחמיאה, ישנם לא מעט קורבנות, חלקם לא שרדו את התאונה וחלקם נפגעו או נפצעו.

חשוב לדעת – אדם שנפגע בתאונת דרכים מגיע לו פיצוי עפ"י חוק גם אם הוא אשם בתאונה !

בכל מקרה בו נפגעתם בתאונת דרכים, פנו בהקדם אל משרד עורכי דין אורית פז לשם השגת פיצויים גבוהים עבורכם.

אנשים אשר נפצעו בתאונות דרכים, עלולים לסבול מפגיעות שונות, חלקם מאבדים איברים, חלקם נותרים נכים עד סוף חייהם, וישנם כאלה שלעולם לא יוכלו להמשיך לעבוד. לפגיעות כתוצאה מתאונת דרכים, השלכות רבות על חייהם. כאן במשרד עורכי דין אורית פז, אנו מציעים לכם שירותים מקצועיים וליווי לכל אורך הדרך אל מול כל אותם גורמים רלוונטיים אשר אמורים לשלם לכם פיצויים בגין התאונה, או להעניק לכם זכויות והטבות להן את זכאים על פי חוק. אנו נתמודד בעבורכם אל מול חברות הביטוח השונות והמוסד לביטוח לאומי, על מנת למצות את כל זכויותיכם.

מהו הדבר הראשון שיש לעשות לאחר פגיעה עקב תאונה?

מה נדרש מכם לעשות לאחר תאונת דרכים?

לא מעט אנשים שואלים את עצמם – מה עושים אחרי תאונת דרכים? אל מי פונים? מאיזה גורם עליי לדרוש כספים ופיצויים? האם מגיעה לי קצבת נכות? השאלות הן רבות, הבלבול הוא רב, וכל זאת כאשר המצב הרפואי והבריאותי שלהם איננו בשיאו.

ובכן, מן הסתם, בראש ובראשונה יהיה עליכם לקבל סיוע רפואי לו אתם נדרשים. אולם, רצוי כמה שיותר מוקדם, ליצור קשר עם עו"ד לתאונות דרכים ולא להמתין יותר מידיי. כל זאת על מנת להימנע מסחבת, בירוקרטיה, התנהלות לא צודקת של המוסדות הרלוונטיים מהם אתם אמורים לקבל פיצויים, וגם בכדי שלא תבצעו במהלך ההתקשרות עימם טעויות קריטיות אשר יפגעו בסיכוייכם לממש את המגיע לכם.

הן חברות הביטוח והן המוסד לביטוח לאומי, הינם גופים גדולים, בירוקרטיים, עתירי ממון, שלא מעט פעמים אינם נמנעים מלפגוע ולהפר את זכויותיו של האזרח הקטן. הם יודעים בדיוק כיצד לאתר את נקודות החולשה שלנו או לנצל את חוסר הידע ואי בקיאות ברזי החוק, על מנת לדאוג לאינטרסים שלהם.

ניהול תביעה על ידי עורך דין מנוסה בתחום

משרד עו"ד אורית פז,  מתמחים בהשגת פיצויים לנפגעי תאונות דרכים ומשרדנו יידע  לנווט אתכם בסבך הבירוקרטי הממתין לכם, ולנהל תביעת פיצויים לנפגעי תאונות דרכים בדרך המקצועית והמהימנה ביותר שיש. משרדנו  צבר ניסיון רב בטיפול משפטי בנפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה, כל זאת בכדי להשיג למען לקוחותינו את הפיצויים המקסימליים המגיעים להם בגין הנזקים הפיזיים והנפשיים שנגרמו להם. אנו יודעים היטב כיצד מתנהלות חברות הביטוח וכיצד פועל המוסד לביטוח לאומי, אילו קשיים צפויים לכם בדרך, ולאילו מסמכים רפואיים וחוות דעת אתם נדרשים בזמן הגשת תביעה.

 נפגעתם? פנו אלינו עוד היום!

במהלך השנים משרד עורכי דין אורית פז, קצר הצלחות רבות בתביעות נזיקין, הלקוחות שלנו זוכים לקבלת הפיצויים המקסימליים המגיעים להם, על מנת שיוכלו להמשיך בשגרת חייהם ולהתקיים בכבוד. את כל זאת אנו עושים מתוך רגישות רבה למצבו של הלקוח וניסיון מתמיד להבין את צרכיו.

עו"ד אורית פז מנהלת פורום פיצויים לנפגעי תאונות דרכים באתר LAWGUIDE ואתר NRG מעריב לשם מתן ייעוץ מקצועי ושוטף ללקוחות המצויים במצוקה וזקוקים למענה מיידי.

לכניסה לפורום – לחץ כאן

צרו עמנו קשר עוד היום לשם קבלת ייעוץ והערכת סיכויי תביעתכם 072-3970314

 

צור קשר לפגישת ייעוץ ללא התחייבות