צור קשר

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תאונת דרכים ועבודה

  תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה!

  כאשר אדם נפגע בתאונת דרכים, בדרכו מביתו לעבודה, או בדרכו מהעבודה הביתה, או ממקום עבודה אחד לשני התאונה תחשב בנוסף להיותה תאונת דרכים, גם תאונת עבודה.

  הנפגע יהא זכאי לקבל פיצויים בגין אובדן הכנסות מאת המוסד לביטוח לאומי וכן זכאי לקבל פיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו לו מחברת הביטוח במסגרת פוליסת ביטוח החובה של הרכב.

  על הנפגע חובה למצות את זכויותיו במוסד לביטוח לאומי. היה והנפגע יבחר שלא לפנות למוסד לביטוח לאומי ולתבוע את מלוא זכויותיו, הוא ייצא נפסד מכך, מאחר ובתביעה האזרחית (נגד ביטוח החובה של הרכב)  ינוכו לו כספים שהיו אמורים להיות משולמים לו במסגרת התביעה למוסד לביטוח לאומי.

  הטיפול המשפטי בנפגעי עבודה

  כאשר מגיע אלינו לקוח וטוען  – נפגעתי בעבודה, בראש ובראשונה עלינו לבדוק באילו נסיבות הוא נפגע, היכן, מתי, כל זאת על מנת שהתביעה תהיה כמה שיותר מדויקת ונאמנה לאמת, כאשר הלקוח מצויד בכל המסמכים הנדרשים, כולל כמובן אלה הרפואיים.

  חשוב להבין, לא תמיד המוסד לביטוח לאומי יכיר בתאונות דרכים כתאונות עבודה, ובמקרים הללו, ישנו פתח מילוט – ניתן להגיש תביעה משפטית באמצעות עורך דין לבית הדין האזורי לעבודה, בית דין זה יבדוק בצורה המדוקדקת והיסודית ביותר, האם יש קשר נסיבתי בין מקום העבודה לבין תאונת הדרכים.

  רוצים שיכירו בתאונת הדרכים שלכם כתאונת עבודה? פנו אלינו עוד היום!

  אנו נעניק לכם ייעוץ מקיף ומפורט, נסביר לכם האם אכן ישנה עילה לתביעה ומהם סיכויי הצלחתה. לאחר שנחליט לפעול ביחד, נעניק לכם ליווי צמוד לאורך כל הדרך, בזמן שאנו מגלים רגישות רבה למקרה שלכם, וכאשר מטרתנו העיקרית היא שאתם תקבלו את שאתם זכאים לו.