צור קשר

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תאונות עבודה

  האם נפגעתם במקום העבודה שלכם? בדרך אל העבודה או ממנה לביתכם? בכל המקרים הללו, יש לשקול הגשת תביעה נגד המוסד לביטוח לאומי ואף הגשת תביעה משפטית כנגד מקום עבודתכם וזאת על מנת לקבל פיצויים בגין הנזקים שנגרמו לכם.

  משרד עורכי דין – אורית פז, עוסק רבות בתחום הנזיקין ועתיר ניסיון, אשר יעניק לכם את כל הייעוץ והליווי המשפטי הנדרש לכם.

  הפגיעה בזמן העבודה יכולה לקרות לכל אחד מאתנו, ולא תמיד העניין קשור לאופי העבודה, רמת מסוכנותה ולרמת הזהירות שלנו. גם האנשים הזהירים ביותר, יכולים למצוא יום אחד במפתיע, שהם נפגעי תאונת עבודה.

  בכל עת בה נפגעתם, עליכם לדעת כי באפשרותכם ואולי גם מחובתכם, להגיש תביעה כנגד ביטוח לאומי ואף לשקול תביעת רשלנות נגד מקום העבודה, וישנם גורמים נוספים אותם ניתן לתבוע בגין נושא זה, כל זאת באמצעות משרדנו המתמחה בתחום זה ועתיר ניסיון.

  ראשית מעשה לאחר תאונת עבודה

   

  עורך דין תאונות עבודה

  ראשית מעשה לאחר תאונת עבודה

  מה עושים אחרי תאונת עבודה? קודם כל יש לבדוק האם זוהי אכן תאונת עבודה או לא. תאונות עבודה קורות במהלך העבודה, בדרך מהעבודה לבית ובדרך מהבית לעבודה. בנוסף, יש לבדוק באופן מידי מהו הנזק שנגרם לכם, עד כמה הוא חמור ומהן השלכותיו.

  לקריאת מידע נוסף יש לקרוא את המאמר המדריך לנפגע עבודה – כל מה שאתה צריך לדעת.

  תביעת הגורמים הרלוונטיים

  מיד לאחר קרות תאונת עבודה, חשוב ביותר לפנות לעו"ד המתמחה בתחום ספציפי זה, כל זאת על מנת להגיש תביעה נגד ביטוח לאומי והגורמים הרלוונטים, אשר מטרתם לדאוג שתקבלו את הפיצויים המקסימלים המגיעים לכם. בתחום זה, משרד עורכי דין אורית פז , קצר הצלחות רבות, על פי מאפייני נזקי הגוף ועל פי חומרתם, נדע טוב יותר את מי לתבוע ומהם תנאי התביעה.

  צרו עמנו קשר עוד היום לשם קבלת ייעוץ והערכת סיכויי תביעתכם 072-3970314.

  עו"ד תאונות עבודה

  עו"ד תאונות עבודה

  עו"ד תאונות עבודה מייצג ומטפל באנשים אשר נפגעו בצורה קשה בתאונות אלו. הרצון והצורך הוא לפצות אותם על הסבל והפציעה שנגרמה ו/או לסדר להם הכנסה קבועה כקצבה. הפיצוי יכול להגיע מהמוסד לביטוח לאומי ומחברות ביטוח המבטחות את מקום העבודה. מדובר, לרוב, על הליך תביעה ארוך ומורכב. עו"ד אורית פז מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  עו"ד תאונות עבודה – בודק היטב כל תיק

  עו"ד תאונות עבודה הינו יעיל ויסודי ובודק כל תיק לעומק. תאונת עבודה, לרוב, מתועדת ומדווחים עליה למוסד לביטוח לאומי. במקרים רבים, מגישים לנפגע טיפול רפואי בבית חולים או במוסד רפואי אחר. הוא יקבל פיצוי כספי על חודשי היעדרות ראשונים. במידה ונגרמה לו נכות לרוב תינתן לו נכות זמנית עד לקביעת נכות לצמיתה .. להחלטות הוועדה יש משקל ומשמעות רבה. כך בגלל הקצבה שתוענק לו הלאה וגם כי היא יכול להוות בסיס לתביעה מל חברות הביטוח שאמורות אף הן לתת פיצוי כספי. הסכום הכספי נועד לפצות על נזק וסבל ולצרכי שיקום. הוא נקבע על פי פרמטרים שונים ובהם שכר עבודה ביום הפגיעה, ותק, דרגת הנכות ועוד.

  ייעוץ והדרכה

  מומלץ שעורך הדין יהיה מעורב כבר בשלבים הראשונים וכשברור שהפגיעה הינה קשה. הוא יכול להנחות את הלקוח לגבי שמירת מסמכים, התנהלות מול חברות הביטוח וייצוג מול מוסד לביטוח לאומי ועוד. במידת הצורך, הוא יכין תביעה ויגיש אותה. אם התביעות הישירות לא תענינה הוא יפנה לבית משפט כדי לקבל סעד.

  משרד ידוע ובעל מוניטין

  עו"ד אורית פז הינה בעלת משרד המתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ, מחירים נוחים, ליווי מקיף ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. היא תשמח לשרת נוספים.