צור קשר

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תאונות דרכים

  עורך דין תאונות דרכים

  לדאבוננו הרב, תאונות דרכים הינן מחזה די נפוץ בארץ. אולם מאחורי הסטטיסטיקה הלא מחמיאה, ישנם לא מעט קורבנות, חלקם לא שרדו את התאונה וחלקם נפגעו או נפצעו.

  חשוב לדעת – אדם שנפגע בתאונת דרכים מגיע לו פיצוי עפ"י חוק גם אם הוא אשם בתאונה!

  בכל מקרה בו נפגעתם בתאונת דרכים, פנו בהקדם אל משרד עורכי דין אורית פז לשם השגת פיצויים גבוהים עבורכם.

  אנשים אשר נפצעו בתאונות דרכים, עלולים לסבול מפגיעות שונות, חלקם מאבדים איברים, חלקם נותרים נכים עד סוף חייהם, וישנם כאלה שלעולם לא יוכלו להמשיך לעבוד. לפגיעות כתוצאה מתאונת דרכים, השלכות רבות על חייהם. כאן במשרד עורכי דין אורית פז, אנו מציעים לכם שירותים מקצועיים וליווי לכל אורך הדרך אל מול כל אותם גורמים רלוונטיים אשר אמורים לשלם לכם פיצויים בגין התאונה, או להעניק לכם זכויות והטבות להן את זכאים על פי חוק. אנו נתמודד בעבורכם אל מול חברות הביטוח השונות והמוסד לביטוח לאומי, על מנת למצות את כל זכויותיכם.

  מהו הדבר הראשון שיש לעשות לאחר פגיעה עקב תאונה?

  מה נדרש מכם לעשות לאחר תאונת דרכים?

  לא מעט אנשים שואלים את עצמם – מה עושים אחרי תאונת דרכים? אל מי פונים? מאיזה גורם עליי לדרוש כספים ופיצויים? האם מגיעה לי קצבת נכות? השאלות הן רבות, הבלבול הוא רב, וכל זאת כאשר המצב הרפואי והבריאותי שלהם איננו בשיאו.

  ובכן, מן הסתם, בראש ובראשונה יהיה עליכם לקבל סיוע רפואי לו אתם נדרשים. אולם, רצוי כמה שיותר מוקדם, ליצור קשר עם עו"ד לתאונות דרכים ולא להמתין יותר מידיי. כל זאת על מנת להימנע מסחבת, בירוקרטיה, התנהלות לא צודקת של המוסדות הרלוונטיים מהם אתם אמורים לקבל פיצויים, וגם בכדי שלא תבצעו במהלך ההתקשרות עימם טעויות קריטיות אשר יפגעו בסיכוייכם לממש את המגיע לכם.

  הן חברות הביטוח והן המוסד לביטוח לאומי, הינם גופים גדולים, בירוקרטיים, עתירי ממון, שלא מעט פעמים אינם נמנעים מלפגוע ולהפר את זכויותיו של האזרח הקטן. הם יודעים בדיוק כיצד לאתר את נקודות החולשה שלנו או לנצל את חוסר הידע ואי בקיאות ברזי החוק, על מנת לדאוג לאינטרסים שלהם.

  ניהול תביעה על ידי עורך דין מנוסה בתחום

  משרד עו"ד אורית פז,  מתמחים בהשגת פיצויים לנפגעי תאונות דרכים ומשרדנו יידע  לנווט אתכם בסבך הבירוקרטי הממתין לכם, ולנהל תביעת פיצויים לנפגעי תאונות דרכים בדרך המקצועית והמהימנה ביותר שיש. משרדנו  צבר ניסיון רב בטיפול משפטי בנפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה, כל זאת בכדי להשיג למען לקוחותינו את הפיצויים המקסימליים המגיעים להם בגין הנזקים הפיזיים והנפשיים שנגרמו להם. אנו יודעים היטב כיצד מתנהלות חברות הביטוח וכיצד פועל המוסד לביטוח לאומי, אילו קשיים צפויים לכם בדרך, ולאילו מסמכים רפואיים וחוות דעת אתם נדרשים בזמן הגשת תביעה.

  ניהול תביעה על ידי עורך דין מנוסה בתחום

   

  נפגעתם? פנו אלינו עוד היום!

  במהלך השנים משרד עורכי דין אורית פז, קצר הצלחות רבות בתביעות נזיקין, הלקוחות שלנו זוכים לקבלת הפיצויים המקסימליים המגיעים להם, על מנת שיוכלו להמשיך בשגרת חייהם ולהתקיים בכבוד. את כל זאת אנו עושים מתוך רגישות רבה למצבו של הלקוח וניסיון מתמיד להבין את צרכיו.

  עו"ד אורית פז מנהלת פורום פיצויים לנפגעי תאונות דרכים באתר LAWGUIDE ואתר NRG מעריב לשם מתן ייעוץ מקצועי ושוטף ללקוחות המצויים במצוקה וזקוקים למענה מיידי.

  לכניסה לפורום – לחץ כאן

  צרו עמנו קשר עוד היום לשם קבלת ייעוץ והערכת סיכויי תביעתכם 072-3970314.

  עו"ד תאונות דרכים

  עו"ד תאונות דרכים מייצג לקוחות אשר נפגעו חמורות בתאונת דרכים. במקרים קיצוניים הם יסבלו מנכות קבועה. מומלץ שהליווי שלו יתחיל מיד כשמתברר כי התאונה ותוצאותיה הינן קשות. כך הוא יכול לנהל בצורה מיטבית את כל התהליך וההתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח הפרטיות. עו"ד אורית פז מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

  עו"ד תאונות דרכים – מטפל בהגשת תביעה

  עו"ד תאונות דרכים מספק טיפול מקיף כולל הגשת תביעה. צריך לציין כי לכל נפגע קיימת זכות לפיצוי גם אם הוא אשם בתאונה. עורך דין מייעץ לאורך כל התהליך ומיד לאחר התאונה. הוא ינחה לשמור מסמכים רפואיים ואחרים הנוגעים להוצאות כספיות עבור הטיפולים, רכישת ציוד שיקום, נסיעות והסעות ועוד. במידה וקיים תיעוד עצמי של התאונה עצמה אזי ניתן להשתמש בו. לחילופין, קיים תיעוד רשמי של משטרת ישראל שאף אותו יהיה ניתן לקבל בעתיד. קביעת נכות קבועה נעשית לאחר זימון לוועדה רפואית של הביטוח הלאומי. ההחלטה שלו חשובה גם כי היא קובעת את אחוזי הנכות. על פיהם נקבעת הקצבה הקבועה. על סמך ההחלטה ניתן גם להגיש תביעה לחברות הביטוח הפרטיות המבטחות את המעורבים בתאונות עצמם. הנחיה חשובה אחרת ללקוחות היא להימנע ככל האפשר משיחות עם נציגי חברות הביטוח. אמירה לא נכונה יכולה לפגוע בסיכויי התביעה שאמורה להיות מוגשת בעתיד.

  משא ומתן לפיצוי

  משא ומתן לפיצוי יידרש כאשר יצוצו מחלוקות לגבי אחוזי הנכות, הסכומים שהחברות רוצות לשלם ועוד. הניסיונות הראשונים יהיו לקבלת הסכמה ו/או פשרה בשיחות פנים אל פנים. במידה וההסכמות לא תתקבלנה וההצעות עדיין תהיינה נמוכות מהמקובל אזי יוכל עורך הדין להגיש תביעה לבית משפט. כל סכום שייפסק לטובת לקוחו יסייע לו בניהול אורח חיים נורמטיבי ובשיקום.

  שירות איכותי ונאמן

  עו"ד אורית פז הינה בעלת משרד המתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, מחירים נוחים, ליווי ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. היא תשרת בשמחה נוספים.

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ מייצג נפגעי תאונות דרכים קשות. הייצוג הינו מול חברות ביטוח, המוסד לביטוח לאומי ומול גורמים אחרים. המטרה היא מיצוי מקסימאלי של זכויות הנפגעים, ובמיוחד, קבלת כספים לאור הנסיבות שנוצרו. רצוי שעו"ד יהיה  מעורב כבר בשלבים הראשונים בתהליך. עו"ד אורית פז מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ – בודק כל תיק לגופו

  עורך דין תאונות דרכים מומלץ בודק כל תיק ואירוע לגופו ומעריך את הסיכויים לקבלת פיצוי כספי נוכח הפגיעות שנוצרו. כאן המקום לציין כי הנפגע רשאי לקבל פיצוי גם אם הוא אשם בתאונה. יש לפעול נכון כבר בעת תאונה עם נפגעים וחלילה, גם הרוגים. מומלץ למי שיכול לתעד את האירוע, לצלמו, לברר אם יש עדים אשר יכולים גם להעיד וכדומה. במקרים בהם הנפגע אינו מסוגל לבדיקות אלו אזי יהיה צורך להסתמך על דו"ח של בוחני המשטרה. עורך הדין אף ינחה לשמירת כל המסמכים הרפואיים הנוגעים ואת מסמכי ההוצאות בגין טיפולים, נסיעות והסעות, רכישת תרופות, ציוד שיקום ועוד. נקודה חשובה אחרת היא להימנע משיחות עם נציגי חברות הביטוח המבטחות את הפוגע,. החשש הוא לאמירת דברים מיותרים ו/או פליטות פה שעלולים לפגוע בסיכויי לקבלת פיצוי עתידי.

  תביעה וייצוג

  תביעה יכולה להיות מוגשת מול החברות והגופים השונים המבטחים. זאת במידה והפיצוי המוצע נמוך ממה שניתן לקבל. תחילה ינסה עורך הדין לקבל הסכמות במשא ומתן. במידה והדבר לא מסתייע הוא לא יהסס להגיש תביעה לבית משפט כדי לקבל ממנו סעד. כל סכום שיתקבל עבור לקוחו יסייע בטיפול בו, בשיקום עתידי ובניהול אורח חיים סביר.

  משרד בעל תשתית

  עו"ד אורית פז הינה בעלת משרד המתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. ומקיף וכולל ייעוץ, ניהול תיק, מחירים נוחים, ליווי ככל הנדרש ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים. היא תשמח לייצג אחרים.

  עורך דין מומחה לתאונות דרכים

  עורך דין מומחה לתאונות דרכים מייצג לקוחות שנקלעו לתאונות ונפגעו קשות. במקרים חמורים גם, חלילה, בני משפחה שאבדו בהן יקירים. כל נפגע יכול לקבל פיצוי כספי גם אם הוא אשם בגרימת התאונה. המוסדות נותני הפיצוי הם הביטוח לאומי, החברות המבטחות את המעורבים בתאונה ועוד. עו"ד אורית פז מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

  עורך דין מומחה לתאונות דרכים מייעץ ומייצג

  עורך דין מומחה לתאונות דרכים יכול ללוות את הלקוח מהרגע שבו היה מעורב בתאונה. כבר בשלב הזה הוא יכול לייעץ על דרכי ההתנהלות, לתדרך את הלקוח לגבי מה לעשות ואיך לדבר עם נציגי חברות הביטוח. לאחר התאונה יש לתעד את האירוע. כך, לצלם את המקום, לתאר תיאור כללי של מה שאירע, למצוא עדים שיכולים ומוכנים להעיד וכדומה. אם המעורב בתאונה אינו יכול לעשות זאת אז לבקש מנוסע שהיה עימו לבדוק את הנושא. יש לדעת, כי תמיד ניתן בהמשך לקבל דו"ח של בוחני המשטרה שתיעדו את התאונה. דבר חשוב נוסף הינו לשמור את כל המסמכים הרפואיים הנוגעים לנושא, כמו גם, מסמכים המעידים על ההוצאות הכספיות בגין טיפולים, רכישת ציוד שיקום ואחר, הסעות ונסיעות ועוד. מומלץ לא לשוחח כלל עם נציגי חברות הביטוח מחשש לאמירת דברים שעלולים להזיק בהמשך.

  טיפול בתביעה

  הטיפול בנושא התאונה יכול להימשך זמן רב. זאת במידה ואין מענה ופיצוי כספי הולם לנזקים שנגרמו. או אז יכול עורך הדין להגיש תביעה. תחילה הוא ינסה לסגור את המחלוקות במשא ומתן ישיר. במידה ולא מסתדר, הוא יפנה לבית המשפט לקבל סעד ממנו. הוא יטען לטובתו, יציג תקדימים משפטיים ומסמכים שונים התומכים בגרסתו ועוד. כל סכום שיתקבל יסייע ללקוחו בהמשך חייו ההופכים למורכבים.

  משרד בעל תשתית

  עו"ד אורית פז הינה בעלת משרד המתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ, מחירים נוחים, ליווי לאורך כל התהליך ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים. היא תשרת בשמחה אחרים.