צור קשר

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  נזקי גוף

  החיים מפתיעים לא פעם, ואין לדעת מה צופן יום. היום אנו בריאים, ומחר חלילה וחס נוכל למצוא עצמינו רחוקים מלהיות בקו הבריאות, זאת עקב תאונות, נפילות ופציעות אשר גרמו לנו לנזקי גוף אשר יכולים להיגרם באינספור מקומות וסיטואציות כמו פגיעות במסגרת תאונות דרכים, תאונת עבודה, תאונה בבית, תוך כדי פעילות ספורטיבית, עקב נפילה, החלקה וכד'.

  אנשים רבים אשר נפגעו כתוצאה מאלו, מאבדים את כושר העבודה שלהם ולעיתים מתקשים בתפקוד יומיומי. בכל המקרים הללו, לא תמיד הם ידעו מה לעשות קודם ואל מי לפנות, מה עוד שהם מתמודדים עם מצב בריאותי רעוע, ולא נותרו בהם הכוחות להתמודד אל מול גופים רלוונטיים מהם הם אמורים לקבל פיצויים בגין הנזקים שנגרמו להם.

  באמצעות פנייה אל משרד עו"ד אורית פז, תוכלו לקבל את כל הסיוע המשפטי לו אתם נדרשים. משרדנו בעל ידע וניסיון רב בהתנהלות והתמודדות אל מול גופים גדולים כמו חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי ופוליסות הביטוח השונות. בנוסף, משרדנו יוכל לעזור לכם לאמוד את חומרת הנזק, זאת באמצעות חוות דעת רפואיות של רופאים מומחים איתם אנו עובדים שנים רבות.

  הכרחי לפנות למשרד עו"ד המתמחה בתחום הנזיקין

  מן הסתם, רוב האזרחים יתקשו לסייע לעצמם, על אחת כמה וכמה כאשר מצבם הבריאותי לא פשוט.  בהרבה מאוד מהמקרים, על חברות הביטוח לפצות את המבוטחים שלהן, אולם כולנו יודעים שאין זה תמיד פשוט וקל, וחברות ביטוח רבות נוטות גם לסרב. לכן כה קריטי לפנות למשרדנו  לשם הגשת תביעה. בכל המקרים הללו, תפקידנו  להוכיח כי אכן נגרם נזק משמעותי ללקוח, בעל השלכות רבות על המשך חייו, ועל פי כך יקבע סכום הפיצויים.

   משרד עורכי דין אורית פז, יסייע לכםלכל אורך הדרך בתביעה המשפטית, כאשר המטרה היא ברורה – שתקבלו את כל הפיצויים המגיעים לכם בשל נזקי הגוף שנגרמו לכם.

  חשוב לדעת מראש, עד שתקבלו את הפיצויים, יעבור זמן, שכן מערכת הצדק פועלת לאט, והוכחה בדבר נזקי גוף, הינו הליך ארוך ומורכב, המצריך לא רק התערבות משפטית, אלא גם ליווי של  רופאים מומחים אשר תפקידם הוא לחוות את דעתם בדבר המצב הבריאותי  וחומרת הנזק שנגרמה.  משרדנו עובד ברגישות ובתמיכה רבה כלפי לקוחותינו וחשוב לנו ליידע אותם בכל שלב בו התיק מצוי.

  נפגעתם בשל נפילה ברחוב?

  לא מעט אנשים נפגעים או נפצעים בדרגות חומרה שונות בשל רשלנות עירייה. למשל, אם נפלתם במדרכה, האם אתם זכאים לתבוע את העירייה בגין רשלנות ולקבל פיצויים? ובכן, לא תמיד ניתן להאשים את העירייה במחדלים, אולם ישנם מקרים שכן, ולכן כה חשוב לבחור במשרדנו , המכיר את התחום על בוריו. ישנם מקרים אותם העירייה כן הייתה יכולה למנוע, מכיוון שקיבלה התרעות על גורם המהווה סכנה, והיא לא פעלה בנידון. במקרים הללו, בהחלט ישנה עילה מוצדקת לתבוע אותה.

  חשוב לבחון כל מקרה לגופו על-מנת להעריך את סיכויי התביעה.

  מדוע לפנות דווקא אלינו?

  משרד עורכי דין אורית פז, הוא בין המשרדים המובילים באזור המרכז, ושמו יצא למרחוק בכל הקשור לתביעות נזיקין. המטרה שלנו היא בין היתר לעזור כמה שיותר לאנשים שמצאו את עצמם במצבים לא צפויים, והם שרויים במצוקה רבה בשל הסבל הגופני והנפשי.

  לאחר שתקבלו את הפיצויים להם אתם זכאים, תוכלו להמשיך בשגרת חייכם ואף לשקמם. אנו מציעים ללקוחות את הייצוג המשפטי המקצועי ביותר בנמצא, כאשר אנו פועלים מתוך שקיפות מלאה, מסבירים ללקוח מהו מצבו ומהם סיכוייו לקבל את הפיצויים. חשוב לנו שתקבלו את הפיצוי הראוי לכם, וזוהי גם ההזדמנות שלכם לפתוח דף חדש ולפחות דאגה אחת, זו הכלכלית, להסיר מעל ליבכם.

  לשם קבלת ייעוץ ללא התחייבות והערכת סיכויי התביעה יש להתקשר למספר 072-3970314.