צור קשר

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ביטוח לאומי

  עורך דין ביטוח לאומי

  אורית פז, משרד עו"ד בעל ניסיון רב בייצוג מול המוסד לביטוח לאומי.

  כיום, הטיפול בתביעות ביטוח לאומי הפך קשה יותר מבעבר. החוקים הקיימים והתקנות שהותקנו מכוחם הנם רבים ומסורבלים מאוד, ומשתנים כמעט מדי שנה.

  משרדנו יודע היטב כיצד להתנהל מול מוסד זה, תוך הבנת מורכבותו והבירוקרטיה המאפיינת אותו.

  משרד עו"ד אורית פז הינו בעל ניסיון רב בתביעות ביטוח לאומי על ענפיו השונים והרבים.

  משרדנו  מעניק ללקוחותיו את כל המידע והייעוץ הרלוונטיים לנושא אליו פנו, תוך התמצאות בחקיקה ובפסיקה הענפות והמורכבות הקיימות בביטוח לאומי. 

  מדוע ההתמודדות מול הביטוח הלאומי כה מורכבת?

  המוסד לביטוח לאומי הינו גוף ממשלתי מסועף ובירוקרטי, המשרת את כל אזרחי המדינה. עליו לבדוק היטב כל תביעה המוגשת אליו, שכן במהלך השנים התגלה שלא מעט אנשים מנסים להוציא מידיו זכויות, כספים או קצבאות שכלל לא מגיעים להם. מכיוון שכך, זהו מוסד חשדן,  גם אנשים אשר בהחלט זכאים לקבל קצבת נכות או כל קצבה אחרת המגיעה להם על פ חוק, עלולים ליפול בין הכיסאות ולא לממש את זכויותיהם.

  מדוע להיעזר בשירותיו של עו"ד מול הביטוח הלאומי?

  סביר להניח שהסיבה לכך שעליכם לשכור את שירותיו של עורך דין ביטוח לאומי איננה זרה לכם. זהו אחד מהמוסדות הממשלתיים הנוטים להציב קשיים רבים על אזרחים. אמנם אנו משלמים במהלך חיינו לא מעט כספים למוסד זה, אולם בבוא היום, כאשר מגיעים לנו כספים ממנו או קצבה, סיכויים רבים שנזדקק לסיועו של איש מקצוע על מנת לקבל את מה שמגיע לנו על פי חוק. כל זאת לא בטווח של שנים ולאחר סחבת מרובה, אלא בדרך יעילה, מהירה ומקצועית, מתוך ניסיוננו הרב והכרות עם החוק.

  משרד עו"ד אורית פז בקי לא רק ברזי המשפט אלא  במהלך השנים נצבר גם לא מעט ידע רפואי, עקב ההסתמכות על חוות דעת של רופאים מומחים נטולי אינטרסים. משרדנו ייצג  אתכם נאמנה, ויעזור לכם לאורך כל הדרך עם מתן הנחיות מה לעשות וכיצד להתנהל על מנת לקבל את המגיע לכם. לניסיונו של עורך הדין, משקל רב במקרים הללו.

  כיצד פועל משרדנו?

  בכל עת בה נפגעתם פיזית או נפשית עקב תאונה, ונגרם לכם נזק אשר פוגע במהלך התקין של חייכם, או כי יש לכם עילה לקבל כספים מביטוח לאומי, יהיה זה הכרחי לפנות אל משרדנו  אשר ידע היטב כיצד מתמודדים מול גוף בירוקרטי כה גדול על מנת לממש את זכויותיכם.

  מוסד זה נוטה לא פעם, לדרוש מאתנו מסמכים רבים וניירת, שלא תמיד אנו יודעים היכן וממי להשיגם, ואכן ישנם אנשים שהמוסד הצליח להביא אותם עד לכדי הרמת ידיים וויתור על זכויותיהם. באמצעות משרדנו, תוכלו לנהל את התביעה מול הביטוח הלאומי בצורה מסודרת ומאורגנת עד שתקבלו את הכספים או הקצבה המגיעים לכם עפ"י חוק.

  מגיע לכם כסף מהביטוח הלאומי? צרו עמנו קשר עוד היום!

  אם מגיעים לכם אי אילו כספים מהמוסד לביטוח לאומי, בשל תאונה, פגיעה, מחלה או כל סיבה אחרת, ואתם נתקלים שוב ושוב באותו דפוס התנהלות אשר כל מטרתו הוא להקשות על חייכם ואולי גם למנוע מכם לקבל את הזכויות שלכם, צרו בהקדם קשר עם משרד עו"ד אורית פז , אנו נפעל למען זכויותיכם מתוך רגישות רבה והבנה למצב המיוחד אליו נקלעתם.

  משרדנו בעל ניסיון רב בתביעות ביטוח לאומי על ענפיו השונים והרבים.

  צוות המשרד מעניק ללקוחותיו את כל המידע והייעוץ הרלוונטיים לנושא אליו פנו, תוך התמצאות בחקיקה ובפסיקה הענפות והמורכבות הקיימות בביטוח לאומי.

  עורך דין לביטוח לאומי

  עורך דין לביטוח לאומי

  עורך דין לביטוח לאומי מייצג אנשים אשר נזקקים לסיוע כספי מטעם המוסד הנ"ל. הטיפול נעשה, לרוב, במקרים קשים ומורכבים עקב נכות, מצב סיעודי וכדומה. הצורך בשירותיו מגיע מאחר וההתנהלות מול המוסד הנ"ל איננה פשוטה. כל סכום כסף שייזקף לזכות הלקוח יסייע לו במהלך חייו. עו"ד אורית פז מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

  עורך דין לביטוח לאומי – מוכשר ויסודי

  עורך דין לביטוח לאומי מנצל את מלוא יכולותיו וכישוריו בכל מקרה ואירוע. המקרים החמורים הינם נכויות עקב תאונות דרכים ועבודה, מקרים סיעודיים הנוצרים בעקבותיהם או בגלל מחלות, זקנה ווהגשת תביעות לנכות כללית עקב מחלות או מצב רפואי קשה שכתוצאה ממנו לא ניתן לעבוד. קיימים חוקים סוציאליים רבים המאפשרים קבלת קצבאות נכות, סכומי כסף חד פעמיים, ורמות סיוע שונות. עם זאת, קיימות מחלוקות מעת לעת כאשר נציגי המוסד לא תמיד מסכימים עם מגיש התביעה לגבי חומרת מצבו. למשל – אדם נחשב לסיעודי על פי קריטריונים שונים אבל הם מתעקשים שלא כל הקריטריונים הקבועים בחוק מתקיימים במצבו וכן הלאה. לחילופין, קיימים מקרים אחרים בהם האדם אינו יודע איך להגיש תביעה ו/או להתמודד מול המערכת הבירוקרטית הנ"ל. כך כאשר אירעה תאונה קשה ואז נקבעת לנפגע נכות זמנית. קבלת נכות קבועה מותנית בזימון לוועדה רפואית וכאן יכול עורך הדין להנחות על הדרך להתנהל מולה כולל הצגת המסמכים החשובים ועוד.

  הגשת תביעה לבית הדין

  הגשת תביעה לבית הדין  נעשית, לרוב, לאחר שמוצו כל הניסיונות האחרים בעררים מול המוסד לביטוח לאומי. בבית הדין יטען עורך הדין טענותיו לטובת לקוחו. יציג תקדימים משפטיים התומכים בגרסתו, יביא מסמכים רפואיים ואחרים וינסה להשיג פסק דין המצדד בצדקת לקוחו. כך יירשם עבורו הישג גדול.

  משרד בעל תשתית

  עו"ד אורית פז הינה בעלת משרד המתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ מפורט, מחירים נוחים, ליווי ככל הנדרש ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. היא תשמח להעמיד את התשתית הקיימת שבמשרדה לטובת נוספים.

  עו"ד ביטוח לאומי

  עו"ד ביטוח לאומי

  עו"ד ביטוח לאומי מייצג לקוחות מול המוסד הנ"ל. הוא מטפל בענייניהם השונים שרובם מורכבים. כך בנושאי סיעוד, נכות עקב תאונות דרכים ועבודה ומקרים אחרים עקב בעיות רפואיות קשות ומחלות . הרצון והצורך הוא לבקש ולקבל את הזכויות המגיעות להם על פי חוק. עו"ד אורית פז מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנה מידע רב.

   עו"ד ביטוח לאומי – מייצג ומלווה

  עו"ד ביטוח לאומי מייצג את הלקוח במקרים מסובכים, ובין היתר, מגיש תביעות עבורו. התנהלות נכונה של הנפגע יכולה להקל על התהליכים ולמקסם את האפשרויות לקבלת כספים ותמיכות אחרות. במקרי סיעוד יש צורך להגיש תביעה כאשר המועמד אינו מוכר כסיעודי. קיימים מספר קריטריונים להכרה כזאת וכאשר עורך הדין נוכח לדעת כי הדחיה איננה מוצדקת הוא ימשיך להיאבק עבור הלקוח לקבלת זכאותו. במקרים של נכות עקב תאונות דרכים קיים תהליך אחר. כאן תיקבע לו נכות זמנית אשר יכולה להפוך לקבועה לאחר בדיקה בוועדת רפואית. במהלך התהליך הנ"ל יכול עורך הדין להנחות את הלקוח על ההתנהלות הנכונה, איך להופיע בוועדה רפואית, ממה להימנע מלומר וכן הלאה. כך יקטן הסיכוי לטעיות מצד הלקוח ויגבר הסיכוי לאישור הבקשה. במקרים של מחלות ובעיות רפואיות קשות עורך הדין ילווה את הלקוח מול הוועדות הרפואיות על מנת שהלקוח יקבל את הפיצוי המקסימלי. הרצון הוא להימנע ככל האפשר מהגעה לבית הדין  בגלל בזבוז כספים וזמן, עוגמת נפש מיותרת וכן הלאה.

  התדיינות בבית הדין

  ייצוג בבית הדין הינו אחת המשימות המאתגרות ביותר. במהלך הדיון יביא עורך הדין עדויות, יציג מסמכים רפואיים ואחרים, יחפש וימצא תקדימים משפטיים התומכים בגרסת לקוחו ויטען לטובתו בכל דרך אפשרית. הרצון והצורך הינו להשיג עבורו את הפיצוי הכספי המקסימלי האפשרי.

  שירות איכותי ומסור

  עו"ד אורית פז הינה בעלת משרד המתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי שנלווה אליו יחס אישי. הוא כולל ייעוץ סבלני לכל אחד, מחירים נוחים לכל כיס, ייעוץ עם רופאים מובילים, ליווי ככל הנדרש ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים. היא תשמח להעמיד את התשתית הקיימת במשרדה  לטובת אחרים.

  עורך דין לענייני ביטוח לאומי

  עורך דין לענייני ביטוח לאומי

  עורך דין לענייני ביטוח לאומי מייצג לקוחות המתמודדים מול המוסד בנושאים חשובים ומהותיים. כך לגבי תביעות לנכות, בקשה להיות מוכר כסיעודיים ועוד. אנשים רבים אינם מכירים את ההתנהלות מול המוסד וטוב שבמקרים כאלו יהיה איש מקצוע צמוד. הרצון והצורך הוא לקבל קצבאות חודשיות למשך כל החיים ותמיכות אחרות. עו"ד אורית פז מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנה מידע רב.

  עורך דין לענייני ביטוח לאומי – יטפל היטב בכל תיק

  עורך דין לענייני ביטוח לאומי מקבל כל תק לידיו ובוחן אותו על כל סעיפיו. מומלץ שהוא ייכנס לתמונה מיד כאשר מדובר על מצב רפואי קשה או מקרה סיעודי קשה. כך, הוא יכול להנחות את הלקוחות לגבי התנהלותם מול נציגי המוסד ובוועדות הרפואיות . הוא ימליץ על איסוף ושמירת מסמכים רפואיים וביצוע בדיקות ספציפיות ,. תהליך קבלת נכות קבועה הינו מובנה. הוא כולל זימון לוועדה רפואית הדנה במצבו הרפואי של התובע. יש צורך להגיע מוכן לוועדה ולדעת מה להציג בה וכאן יכול עורך דין לתדרך רבות. צריך לציין, כי החלטותיה חשובות מאוד. קביעת אחוזי נכות מזכה את הנכה בקבלת קצבאות למשך כל חייו.

  מחלוקות ומשא ומתן

  מחלוקות עלולות לצוץ עקב אי נכונות של הוועדות הרפואיות  להכיר בנכות, או באחוזים המתאימים לה. כך גם באי הכרה באדם כסיעודי. במקרים כאלו ניתן להגיש עררים לביטוח הלאומי כדי לשנות את ההחלטה. במידה וכל זה לא עוזר, אזי ניתן להגיש תביעה לבית הדין כדי לקבל ממנו סעד.

  שירות נאמן ומסור

  עו"ד אורית פז הינה בעלת משרד המתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא כולל ייעוץ, מחירים נוחים, ליווי מקיף ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשרת בשמחה אחרים.

  עורך דין מומחה לביטוח לאומי

  עורך דין מומחה לביטוח לאומי

  עורך דין מומחה לביטוח לאומי מייצג לקוחות אשר נזקקים לייעוץ וליווי בנסיבות שונות. כך, בעיקר כאשר הם, חלילה, הופכים לסיעודיים, לנכים וכדומה. יש צורך לדעת להתנהל מול המוסד הנ"ל כמו גם להגיש תביעות ולהיאבק על זכויות. כל תהליך הכרוך בהגשת תביעות נחשב למורכב. עו"ד אורית פז מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנה מידע מפורט.

  עורך דין מומחה לביטוח לאומי – מנחה ומלווה

  עורך דין מומחה לביטוח לאומי מנחה את הלקוח בכל מקרה מורכב. הבעיות הקיימות הן נכויות עקב תאונות עבודה או דרכים, בגלל מחלות ועוד. מקרים אחרים הם אנשים סיעודיים הזקוקים לתמיכה כספית, למטפלים ולתמיכה אחרת ועוד. הרצון והצורך בכל מקרה כזה הוא לקבל אישור למצב הרפואי מנציגי המוסד לביטוח לאומי. זה, כמובן, מאפשר להם לקבל סכומים חד פעמיים וגם קצבות למשך כל חייהם. יש צורך להתנהל היטב מול נציגי המוסד..  עו"ד ילווה וינחה לקראת וועדות רפואיות שאמורות לקבוע לגבי נכות קבועה וכדומה. ההחלטות הניתנות בהן הן בעלות משקל רב לגבי אחוזי הנכות הנקבעת. הן יכולות להווות גם בסיס לתביעות מול חברות פרטיות המבטחות את התאונות וכדומה.

  תביעות ומשא ומתן

  מחלוקות עלולות לצוץ בנושאים שונים, ובעיקר סביב אישור הנכות עצמה, האחוזים הנקבעים לה ועוד. כאשר הלקוח אינו מסכים עם ההחלטה ניתן להגיש ערר מסודר  המגובה במסמכים. תחילה יהיה ניסיון לנהל משא ומתן ישיר. במידה והדבר לא מסתדר אזי ניתן להגיש תביעה לבית הדין לקבלת סעד.

  משרד עם יכולות מוכחות

  עו"ד אורית פז הינה בעלת משרד המתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא כולל ייעוץ מפורט, מחירים נוחים, ליווי ככל הנדרש ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח לשרת אחרים.

  לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות יש ליצור קשר למספר 072-3970314.

  עורך דין ביטוח לאומי אורית פז